DJT16E23-55PN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Φύλλα δεδομένων: DJT16E23-55PN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DJT16E23-55PN-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1861 pcs Φύλλο δεδομένων DJT16E23-55PN-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DDJT16E23-55PN-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 55
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DJT16E23-55PN-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 23-55 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.766" (44.86mm)