DJT16E23-21JN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT
Φύλλα δεδομένων: DJT16E23-21JN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DJT16E23-21JN
Αριθμός εξαρτήματος DJT16E23-21JN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1653 pcs Φύλλο δεδομένων DJT16E23-21JN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DDJT16E23-21JN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 21
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DJT16E23-21JN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 23-21 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DJT16E23-21JB-LC
DJT16E23-21JB-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
Σε απόθεμα: 2078 pcs
Κατεβάστε: DJT16E23-21JB-LC.pdf
RFQ
DJT16E23-21JN-LC
DJT16E23-21JN-LC
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT