DJT16E19-11PN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Φύλλα δεδομένων: DJT16E19-11PN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DJT16E19-11PN-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2581 pcs Φύλλο δεδομένων DJT16E19-11PN-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, DJT Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DDJT16E19-11PN-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 11
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DJT16E19-11PN-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 19-11 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.516" (38.51mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Chromate over Cadmium Επικοινωνήστε με το σχήμα Plastic
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DJT16E19-11PB-LC
DJT16E19-11PB-LC
Σε απόθεμα: 1834 pcs
Κατεβάστε: DJT16E19-11PB-LC.pdf
RFQ
DJT16E19-11SN-LC
DJT16E19-11SN-LC
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Σε απόθεμα: 2371 pcs
Κατεβάστε: DJT16E19-11SN-LC.pdf
RFQ
DJT16E19-11PN
DJT16E19-11PN
Περιγραφή: CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS