DJT16E19-11JN-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Φύλλα δεδομένων: DJT16E19-11JN-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DJT16E19-11JN-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2548 pcs Φύλλο δεδομένων DJT16E19-11JN-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, DJT Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DDJT16E19-11JN-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 11
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DJT16E19-11JN-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 19-11 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.516" (38.51mm)