DJT16E17-26PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: DJT16E17-26PN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DJT16E17-26PN
Αριθμός εξαρτήματος DJT16E17-26PN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2312 pcs Φύλλο δεδομένων DJT16E17-26PN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DDJT16E17-26PN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DJT16E17-26PN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 17-26 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock