DJT14F17-26PN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Φύλλα δεδομένων: DJT14F17-26PN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DJT14F17-26PN-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2023 pcs Φύλλο δεδομένων DJT14F17-26PN-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα DDJT14F17-26PN-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 26
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DJT14F17-26PN-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 17-26 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα Plastic
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Υλικό σώματος Bulkhead - Front Side Nut
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DJT14F17-26PA
DJT14F17-26PA
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 4393 pcs
Κατεβάστε: DJT14F17-26PA.pdf
RFQ
DJT14F17-26PN
DJT14F17-26PN
Περιγραφή: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS