DJT14E21-11AN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN
Φύλλα δεδομένων: DJT14E21-11AN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DJT14E21-11AN
Αριθμός εξαρτήματος DJT14E21-11AN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1443 pcs Φύλλο δεδομένων DJT14E21-11AN.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 12 Χρήση Shielded
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DDJT14E21-11AN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 11
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DJT14E21-11AN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 21-11 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN