DJT14E17-26PN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: DJT14E17-26PN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DJT14E17-26PN
Αριθμός εξαρτήματος DJT14E17-26PN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1713 pcs Φύλλο δεδομένων DJT14E17-26PN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DDJT14E17-26PN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 26
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DJT14E17-26PN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 17-26 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DJT14E17-26SA-LC
DJT14E17-26SA-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2506 pcs
Κατεβάστε: DJT14E17-26SA-LC.pdf
RFQ
DJT14E17-26PN-LC
DJT14E17-26PN-LC
Περιγραφή: CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Σε απόθεμα: 1760 pcs
Κατεβάστε: DJT14E17-26PN-LC.pdf
RFQ
DJT14E17-26PA
DJT14E17-26PA
Κατεβάστε: DJT14E17-26PA.pdf
DJT14E17-26PB
DJT14E17-26PB