DJT14E17-26HN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: DJT14E17-26HN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DJT14E17-26HN
Αριθμός εξαρτήματος DJT14E17-26HN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1675 pcs Φύλλο δεδομένων DJT14E17-26HN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DDJT14E17-26HN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 26
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DJT14E17-26HN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 17-26 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock