D38999/26ZJ19SN-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 19POS
Φύλλα δεδομένων: D38999/26ZJ19SN-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26ZJ19SN-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 19POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2639 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26ZJ19SN-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 12 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish J Shell Finish Aluminum Alloy
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black Άλλα ονόματα DD38999/26ZJ19SN-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26ZJ19SN-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-19 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Black Zinc Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN PLUG 19POS
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.890" (48.01mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Zinc Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα Plastic
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26ZJ19SN
D38999/26ZJ19SN
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: 8D 19C 19#12 SKT PLUG
Σε απόθεμα: 764 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP