D38999/26WJ61HB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: D38999/26WJ61HB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WJ61HB Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1043 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26WJ61HB.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish J Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/26WJ61HB
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 61
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26WJ61HB
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-61 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό B Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WJ61HB-LC
D38999/26WJ61HB-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE