D38999/26WJ24AA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Φύλλα δεδομένων: D38999/26WJ24AA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WJ24AA Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2296 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26WJ24AA.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 12 (12), 16 (12) Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish J Shell Finish Aluminum Alloy
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DD38999/26WJ24AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 24
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26WJ24AA
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-24 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.890" (48.01mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Chromate over Cadmium Επικοινωνήστε με το σχήμα Plastic
Επικοινωνία Υλικό A Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WJ24AC
D38999/26WJ24AC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Σε απόθεμα: 2398 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WJ24AC.pdf
RFQ
D38999/26WJ24AA
D38999/26WJ24AA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Σε απόθεμα: 1608 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WJ24AA.pdf
RFQ
D38999/26WJ24AB
D38999/26WJ24AB
Κατεβάστε: D38999/26WJ24AB.pdf
D38999/26WJ24AA
D38999/26WJ24AA
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: 8D 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Κατεβάστε:
D38999/26WJ20SN
D38999/26WJ20SN
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP