D38999/26WJ19JN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Φύλλα δεδομένων: D38999/26WJ19JN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WJ19JN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1993 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26WJ19JN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish J Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/26WJ19JN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 19
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26WJ19JN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-19 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WJ19PA
D38999/26WJ19PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 774 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WJ19PA.pdf
RFQ
D38999/26WJ19JD-LC
D38999/26WJ19JD-LC
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Σε απόθεμα: 819 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WJ19JD-LC.pdf
RFQ
D38999/26WJ19JN
D38999/26WJ19JN
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP