D38999/26WG41JE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT
Φύλλα δεδομένων: D38999/26WG41JE.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 825 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WG41JE Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 825 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26WG41JE.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish G Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/26WG41JE
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 41
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26WG41JE
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 21-41 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό E Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26WG41JC
D38999/26WG41JC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 5417 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WG41JC.pdf
RFQ
D38999/26WG41JN
D38999/26WG41JN
Σε απόθεμα: 1446 pcs
Κατεβάστε: D38999/26WG41JN.pdf
RFQ
D38999/26WG41JE
D38999/26WG41JE