D38999/26WG16HE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 16POS STRGHT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: D38999/26WG16HE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26WG16HE Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 16POS STRGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1692 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26WG16HE.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish G Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/26WG16HE
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26WG16HE
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 21-16 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 16POS STRGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded