D38999/26FJ61HN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: D38999/26FJ61HN.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FJ61HN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1462 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26FJ61HN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish J Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/26FJ61HN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 61
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26FJ61HN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-61 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FJ61HN-LC
D38999/26FJ61HN-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE