D38999/26FJ43HE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: D38999/26FJ43HE.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 950 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 950 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FJ43HE Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 950 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26FJ43HE.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish J Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/26FJ43HE
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 43
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26FJ43HE
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-43 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded