D38999/26FJ19JE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Φύλλα δεδομένων: D38999/26FJ19JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FJ19JE Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1076 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26FJ19JE.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish J Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/26FJ19JE
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26FJ19JE
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-19 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό E Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26FJ19PA-LC
D38999/26FJ19PA-LC
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Σε απόθεμα: 1459 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
D38999/26FJ19JD
D38999/26FJ19JD
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 771 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FJ19JD.pdf
RFQ
D38999/26FJ19JE
D38999/26FJ19JE
Σε απόθεμα: 632 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FJ19JE.pdf
D38999/26FJ19JN
D38999/26FJ19JN
Σε απόθεμα: 1000 pcs
Κατεβάστε: D38999/26FJ19JN.pdf
D38999/26FJ19JC
D38999/26FJ19JC