D38999/26FH21JN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT
Φύλλα δεδομένων: D38999/26FH21JN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26FH21JN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1364 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26FH21JN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish H Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/26FH21JN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 21
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/26FH21JN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 23-21 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded