D38999/24WG39HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: D38999/24WG39HN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/24WG39HN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1494 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/24WG39HN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish G Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/24WG39HN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 39
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/24WG39HN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 21-39 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded