D38999/20WJ43HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
Φύλλα δεδομένων: D38999/20WJ43HB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20WJ43HB Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1802 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/20WJ43HB.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish J Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/20WJ43HB
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 43
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/20WJ43HB
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-43 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό B Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20WJ43BN
D38999/20WJ43BN
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1463 pcs
Κατεβάστε: D38999/20WJ43BN.pdf
RFQ
D38999/20WJ43HB-LC
D38999/20WJ43HB-LC
Περιγραφή: CONN HSG RCPT FLANGE 43POS PIN
Σε απόθεμα: 1458 pcs
Κατεβάστε: D38999/20WJ43HB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WJ43HA
D38999/20WJ43HA
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: D38999/20WJ43HA.pdf
D38999/20WJ43HB
D38999/20WJ43HB
Σε απόθεμα: 715 pcs
Κατεβάστε: D38999/20WJ43HB.pdf
D38999/20WJ43HD
D38999/20WJ43HD
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity