D38999/20WJ19JN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Φύλλα δεδομένων: D38999/20WJ19JN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20WJ19JN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1648 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/20WJ19JN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish J Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DD38999/20WJ19JN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 19
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/20WJ19JN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-19 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20WJ19JE-LC
D38999/20WJ19JE-LC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Σε απόθεμα: 944 pcs
Κατεβάστε: D38999/20WJ19JE-LC.pdf
RFQ
D38999/20WJ19JN
D38999/20WJ19JN
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP