D38999/20WG41HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Φύλλα δεδομένων: D38999/20WG41HN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/20WG41HN Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1649 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/20WG41HN.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish G Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα D3899920WG41HN
DD38999/20WG41HN
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 41
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D38999/20WG41HN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 21-41 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/20WG41HN
D38999/20WG41HN
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP