STK15C88-SF45
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC NVSRAM 256K PARALLEL 28SOIC
Φύλλα δεδομένων: STK15C88-SF45.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του STK15C88-SF45
Αριθμός εξαρτήματος STK15C88-SF45 Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5382 pcs Φύλλο δεδομένων STK15C88-SF45.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 45ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)