STK12C68-C45
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
STK12C68-C45 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cypress Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC NVSRAM 64K PARALLEL 28CDIP
Φύλλα δεδομένων: STK12C68-C45.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του STK12C68-C45
Αριθμός εξαρτήματος STK12C68-C45 Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4811 pcs Φύλλο δεδομένων STK12C68-C45.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 45ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-CDIP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 28-CDIP (0.300", 7.62mm) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)