CY7C0853AV-100BBC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY7C0853AV-100BBC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cypress Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 9M PARALLEL 172FBGA
Φύλλα δεδομένων: CY7C0853AV-100BBC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CY7C0853AV-100BBC Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5727 pcs Φύλλο δεδομένων CY7C0853AV-100BBC.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 172-FBGA (15x15)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 172-LFBGA Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Volatile Μέγεθος μνήμης 9Mb (256K x 36)
Διασύνδεση μνήμης Parallel Μορφή μνήμης SRAM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 100MHz 172-FBGA (15x15)
Συχνότητα ρολογιού 100MHz Αριθμός μέρους βάσης CY7C0853