CY7C025-55AXC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 128K PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: CY7C025-55AXC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CY7C025-55AXC
Αριθμός εξαρτήματος CY7C025-55AXC Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4399 pcs Φύλλο δεδομένων CY7C025-55AXC.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Αλλα ονόματα 428-2094
CY7C025-55AXC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount