CY7C024E-55AXC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 64K PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: CY7C024E-55AXC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CY7C024E-55AXC Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5784 pcs Φύλλο δεδομένων CY7C024E-55AXC.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Αλλα ονόματα 428-3070
CY7C024E55AXC
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount