CY25200KFZXCT
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLOCK GEN PROG SPECT 16-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.CY25200KFZXCT.pdf2.CY25200KFZXCT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CY25200KFZXCT
Αριθμός εξαρτήματος CY25200KFZXCT Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 12697 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CY25200KFZXCT.pdf2.CY25200KFZXCT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.465 V Τύπος Fanout Buffer (Distribution), Spread Spectrum Clock Generator
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-TSSOP Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:6 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Παραγωγή VDDL Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Clock, Crystal
Συχνότητα - Max 200MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/No