CY25200FZXC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLOCK GEN PROG 3.3V 16-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: CY25200FZXC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CY25200FZXC
Αριθμός εξαρτήματος CY25200FZXC Κατασκευαστής Cypress Semiconductor
Περιγραφή IC CLOCK GEN PROG 3.3V 16-TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5800 pcs Φύλλο δεδομένων CY25200FZXC.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.465 V Τύπος Fanout Buffer (Distribution), Spread Spectrum Clock Generator
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-TSSOP Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:6 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes with Bypass
Παραγωγή VDDL Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Εισαγωγή Clock, Crystal Συχνότητα - Max 200MHz