IWPTLU-GP015-00
Cynergy3Cynergy3
IWPTLU-GP015-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cynergy3
Περιγραφή προϊόντος PRESSURE SENSOR WIFI LR GAU 0-15
Φύλλα δεδομένων: IWPTLU-GP015-00.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 201 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 201 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IWPTLU-GP015-00 Κατασκευαστής Cynergy3
Διαθέσιμη ποσότητα 201 pcs Φύλλο δεδομένων IWPTLU-GP015-00.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Στυλ λήξης -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά IWPTLU
Τύπος πίεσης Sealed Gauge Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Male - 1/4" (6.35mm) NPT Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου - Παραγωγή Wireless
Αλλα ονόματα 725-1597 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
Πίεση λειτουργίας 15 PSI (100 kPa) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη πίεση 75 PSI (517.11 kPa) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 15 PSI (100 kPa) Sealed Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT Wireless Module Ακρίβεια ±0.25%