IPSU-GP750-6M12
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PRESSURE SENSOR 0-750PSIG 1/4"NP
Φύλλα δεδομένων: IPSU-GP750-6M12.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 946 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 946 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IPSU-GP750-6M12 Κατασκευαστής Cynergy3
Διαθέσιμη ποσότητα 946 pcs Φύλλο δεδομένων IPSU-GP750-6M12.pdf
Τάσης - Προμήθεια 9 V ~ 32 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά IPSU-M12
Τύπος πίεσης Vented Gauge Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Male - 1/4" (6.35mm) NPT Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M12
Τύπος εξόδου Analog Voltage Παραγωγή 0 V ~ 5 V
Αλλα ονόματα 725-1675 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
Πίεση λειτουργίας 750 PSI (5171.07 kPa) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Μέγιστη πίεση 1500 PSI (10342.14 kPa) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 750 PSI (5171.07 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder, Threaded - M12 Ακρίβεια ±0.25%