PE971103
Curtis IndustriesCurtis Industries
Curtis Industries
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PE971103
Περιγραφή προϊόντος PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Φύλλα δεδομένων: PE971103.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PE971103
Αριθμός εξαρτήματος PE971103 Κατασκευαστής Curtis Industries
Διαθέσιμη ποσότητα 4194 pcs Φύλλο δεδομένων PE971103.pdf
Τάσης - UL - Τάσης - IEC 250VAC
Λήξη Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Χαρακτηριστικά μεταγωγής Switch On-Off
Σειρά PE9 Πάχος επιτροπής -
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 28.50mm x 70.20mm Συσκευασία Bulk
Αριθμός θέσεων 3 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υποδοχή ασφαλειών, συρτάρι Fuse Holder Ασφάλεια ηλεκτρική Yes
Τύπος φίλτρου Filtered (EMI, RFI) - Commercial Χαρακτηριστικά Voltage Selector
Τρέχουσες - IEC 3A Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Blades - Module