DT080AF-5-3
Curtis IndustriesCurtis Industries
DT080AF-5-3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Curtis Industries
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 80W
Φύλλα δεδομένων: DT080AF-5-3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DT080AF-5-3
Αριθμός εξαρτήματος DT080AF-5-3 Κατασκευαστής Curtis Industries
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 80W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1481 pcs Φύλλο δεδομένων DT080AF-5-3.pdf
Βάρος 1.1 lbs (499g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 5.71" L x 2.83" W x 1.65" H (145.0mm x 72.0mm x 42.0mm)
Σειρά DT080AF (80W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 72W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin Αλλα ονόματα 364-1249
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 12V 72W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A καλώδιο Μήκος -