25MPTIP-EX
Curtis IndustriesCurtis Industries
25MPTIP-EX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Curtis Industries
Περιγραφή προϊόντος ADAPTER PLUG 2PIN TO RA PLUG .25
Φύλλα δεδομένων: 25MPTIP-EX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 25MPTIP-EX
Αριθμός εξαρτήματος 25MPTIP-EX Κατασκευαστής Curtis Industries
Διαθέσιμη ποσότητα 61654 pcs Φύλλο δεδομένων 25MPTIP-EX.pdf
Σειρά - Αλλα ονόματα 173-25MPTIP-EX
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
αξεσουάρ Τύπος Adapter Plug
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
25MS5100MEFCT58X5
25MS5100MEFCT58X5
Κατασκευαστές: Rubycon
Περιγραφή: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL