CTB12-1200TWPT
CrydomCrydom
Crydom
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Crydom
Περιγραφή προϊόντος TRIAC SENS GATE 1.2KV TO220AB
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTB12-1200TWPT Κατασκευαστής Crydom
Διαθέσιμη ποσότητα 5058 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - μέλος Off 1.2kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Triac Τύπος Logic - Sensitive Gate Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Logic - Sensitive Gate 1.2kV 12A Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 12A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 120A, 126A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 10mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 5mA Διαμόρφωση Single