LNRU220A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LNRU220A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Crouzet
Περιγραφή προϊόντος CNTRL LIQ LEV 220VAC SOCKETABLE
Φύλλα δεδομένων: LNRU220A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LNRU220A
Αριθμός εξαρτήματος LNRU220A Κατασκευαστής Crouzet
Περιγραφή CNTRL LIQ LEV 220VAC SOCKETABLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4507 pcs Φύλλο δεδομένων LNRU220A.pdf
Βάρος 0.441 lb (200.03g) Τάσης - Προμήθεια 220VAC
Τύπος High/Low Level Στυλ λήξης Plug In, 11 Pin (Octal)
Σειρά NRU ευαισθησία 4.7kOhm ~ 100kOhm
Τύπος εξόδου Relay Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Socketable Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Απόσταση - Έλεγχος στον αισθητήρα (μέγιστο) 91.44m
Λεπτομερής περιγραφή Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (1 Form C) 220VAC Socketable Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 10A @ 250VAC