LNR2110A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LNR2110A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Crouzet
Περιγραφή προϊόντος CNTRL LIQ LEV 110VAC SOCKETABLE
Φύλλα δεδομένων: LNR2110A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LNR2110A
Αριθμός εξαρτήματος LNR2110A Κατασκευαστής Crouzet
Περιγραφή CNTRL LIQ LEV 110VAC SOCKETABLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5703 pcs Φύλλο δεδομένων LNR2110A.pdf
Βάρος 0.287 lb (130.18g) Τάσης - Προμήθεια 110VAC
Τύπος High/Low Level Στυλ λήξης Plug In, 11 Pin (Octal)
Σειρά NR ευαισθησία 4.7kOhm ~ 100kOhm
Τύπος εξόδου Relay Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Socketable Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Απόσταση - Έλεγχος στον αισθητήρα (μέγιστο) 91.44m
Λεπτομερής περιγραφή Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (1 Form C) 110VAC Socketable Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 10A @ 250VAC
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LNR2A103MSE
LNR2A103MSE
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
Σε απόθεμα: 5109 pcs
Κατεβάστε: LNR2A103MSE.pdf
RFQ
LNR2A104MSE
LNR2A104MSE
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Σε απόθεμα: 544 pcs
Κατεβάστε: LNR2A104MSE.pdf
RFQ
LNR24A
LNR24A
Περιγραφή: CONTROL LIQ LEV 24VAC SOCKETABLE