84211M02CNNS0.1
CrouzetCrouzet
Crouzet
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Crouzet
Περιγραφή προϊόντος SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V
Φύλλα δεδομένων: 84211M02CNNS0.1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 84211M02CNNS0.1 Κατασκευαστής Crouzet
Περιγραφή SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1889 pcs Φύλλο δεδομένων 84211M02CNNS0.1.pdf
Στυλ λήξης Card Edge/Solder Pad Σειρά 84211
Τμήμα Πλάτος 0.394" (10.00mm) ΔΙΑΒΑΣΤΕ 0 ~ 1
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Συσκευασία Bulk
κώδικα εξόδου BCD Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Αριθμός τμημάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Χαρακτηριστικά - Τέλη Caps Sold Separately
ηλεκτρική ζωή 1,000,000 Cycles Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος 0.180" (4.57mm)
Λεπτομερής περιγραφή Thumbwheel Switch BCD 0.1A @ 250VAC/50VDC Panel Mount, Snap-In Βάθος πίσω από φλάντζα 36.50mm
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.1A @ 250VAC/50VDC Επικοινωνία Υλικό Copper
Επικοινωνία Finish Gold Χρώμα Black
ενεργοποιητής Τύπος Rocker
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
84211M02CNNS1.7
84211M02CNNS1.7
Σε απόθεμα: 2167 pcs
Κατεβάστε: 84211M02CNNS1.7.pdf
RFQ
84211M02CNNS
84211M02CNNS