828690Y04800X
CrouzetCrouzet
828690Y04800X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Crouzet
Περιγραφή προϊόντος GEARMOTOR 0.90 RPM 24VDC
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 828690Y04800X
Αριθμός εξαρτήματος 828690Y04800X Κατασκευαστής Crouzet
Περιγραφή GEARMOTOR 0.90 RPM 24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5165 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος 0.529 lb (239.95g) Τάση - Ονομαστική 24VDC
Τύπος DC Motor Ροπή - Ονομαστική (oz-in / mNm) 283.26 / 2000
Ροπή - μέγιστη ροπή (oz-in / mNm) - Στυλ λήξης Solder Tab
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 1.268" Dia (32.20mm) Σειρά -
RPM 0.90 RPM Ισχύς - Ονομαστική 3.9W
Θερμοκρασία λειτουργίας - Τοποθέτηση Hole Απόσταση 1.874" (47.60mm)
Τύπος κινητήρα Brushed Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 0.717" (18.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gear Ratio Μείωση 4800 Λειτουργία Gearmotor
Χαρακτηριστικά - κωδικοποιητή Τύπος -
Διάμετρος - Άξονας 0.236" (6.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Brushed DC Motor Gearmotor 0.90 RPM 3.9W 24VDC
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
828690Y04800W
828690Y04800W
Κατασκευαστές: Crouzet
Περιγραφή: MOTOR 24VDC 4800:1 7920253
Σε απόθεμα: 4528 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
82869N
82869N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: HEX DIE 1/4-18 NPT
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: HEX DIE 14 X 2.00
Περιγραφή: HEX DIE 16 X 1.50
8287
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Κατεβάστε: 8287.pdf
Περιγραφή: MOTOR 4W 12VDC RATIO=80:1
Περιγραφή: HEX DIE 14 X 1.25
Περιγραφή: MOTOR 82860 GEARBOX DOUBLE OVOID
828690X02000WFFC
828690X02000WFFC
Περιγραφή: MOTOR 12VDC 2000:1 7920253
Περιγραφή: HEX DIE 16 X 2.00
828690Y00080X
828690Y00080X
Περιγραφή: MOTOR 4W 24VDC 80:1 AXE=ST
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών