825290C43.75MX
CrouzetCrouzet
Crouzet
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Crouzet
Περιγραφή προϊόντος MOTOR 825294 24/60 120:1 3
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 825290C43.75MX Κατασκευαστής Crouzet
Διαθέσιμη ποσότητα 4743 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάση - Ονομαστική -
Τύπος - Ροπή - Ονομαστική (oz-in / mNm) -
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά -
RPM - Ισχύς - Ονομαστική -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Τοποθέτηση Hole Απόσταση -
Τύπος κινητήρα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - άξονα και ρουλεμάν - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gear Ratio Μείωση - Λειτουργία -
Χαρακτηριστικά - κωδικοποιητή Τύπος -
Διάμετρος - Άξονας - Λεπτομερής περιγραφή
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
825244A40030MP
825244A40030MP
Περιγραφή: MOTOR 115/60 30RPM 15:1 79
Σε απόθεμα: 5639 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: 825294 RAP=75/4 V=48 HZ=50/60 MO
Σε απόθεμα: 819 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: POLYCARBONATE MOLDED FACE 1=1PC
Περιγραφή: 825294 RAP=75 V=24 HZ=50 MOTOR
Σε απόθεμα: 854 pcs
825244C40030MH
825244C40030MH
Περιγραφή: MOTOR 24/60 30RPM 15:1 AXE
Περιγραφή: 825294 RAP=25 V=220-230 HZ=50 MO
Περιγραφή: MOTOR 825204 375RPM GEARBOX OVOI
Περιγραφή: 825294 RAP=375 V=220-230 HZ=50 M
Σε απόθεμα: 979 pcs
Περιγραφή: 825294 RAP=187.5 V=220-230 HZ=50
825244B40010MB
825244B40010MB
Περιγραφή: MOTOR 230 50 10RPM 75/2:1
Περιγραφή: 825294 RAP=40 V=48 HZ=50/60 MOTO
Σε απόθεμα: 885 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών