808070Y02500Z
CrouzetCrouzet
Crouzet
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Crouzet
Περιγραφή προϊόντος GEARMOTOR 1.04 RPM 24VDC
Φύλλα δεδομένων: 808070Y02500Z.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 808070Y02500Z
Αριθμός εξαρτήματος 808070Y02500Z Κατασκευαστής Crouzet
Περιγραφή GEARMOTOR 1.04 RPM 24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5795 pcs Φύλλο δεδομένων 808070Y02500Z.pdf
Βάρος 1.8 lbs (816.5g) Τάση - Ονομαστική 24VDC
Τύπος DC Motor Ροπή - Ονομαστική (oz-in / mNm) 708.06 / 5000
Ροπή - μέγιστη ροπή (oz-in / mNm) - Στυλ λήξης Solder Tab
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 1.653" Dia (42.00mm) Σειρά -
RPM 1.04 RPM Ισχύς - Ονομαστική 17W
Θερμοκρασία λειτουργίας - Τοποθέτηση Hole Απόσταση 3.118" (79.20mm)
Τύπος κινητήρα Brushed Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 0.776" (19.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gear Ratio Μείωση 2500 Λειτουργία Gearmotor
Χαρακτηριστικά - κωδικοποιητή Τύπος -
Διάμετρος - Άξονας 0.315" (8.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Brushed DC Motor Gearmotor 1.04 RPM 17W 24VDC
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Περιγραφή: GEARMOTOR 12VDC 25/6:1
Σε απόθεμα: 448 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: GEARMOTOR 12VDC 125/2:1 SP6451
Σε απόθεμα: 4394 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
8081
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: MW-35C HY 30AWG
Σε απόθεμα: 780 pcs
Κατεβάστε: 8081.pdf
Περιγραφή: MOTOR 828005 GEARBOX P42METAL -
Σε απόθεμα: 401 pcs
808070Y00250Z
808070Y00250Z
Περιγραφή: GEARMOTOR 10 RPM 24VDC
Σε απόθεμα: 5238 pcs
Κατεβάστε: 808070Y00250Z.pdf
80811
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SKT STD 1/2DR 12PT 25MM
Περιγραφή: GEARMOTOR 24VDC 25/3:1 STND 8M
Σε απόθεμα: 482 pcs
Περιγραφή: MOTOR 828005 GEARBOX P42PLASTIC
Σε απόθεμα: 384 pcs
Σε απόθεμα: 376 pcs
808070X00250Z
808070X00250Z
Περιγραφή: GEARMOTOR 10 RPM 12VDC
Κατεβάστε: 808070X00250Z.pdf
Περιγραφή: GEARMOTOR 24VDC 24VDC REV NONE
808070Y83.33Y
808070Y83.33Y
Περιγραφή: MOTOREDUCTEUR DC42 RC65 808070 B
Σε απόθεμα: 540 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών