E3M0280090D
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
E3M0280090D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cree Wolfspeed
Περιγραφή προϊόντος E-SERIES 900V, 280 MOHM, G3 SIC
Φύλλα δεδομένων: E3M0280090D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E3M0280090D
Αριθμός εξαρτήματος E3M0280090D Κατασκευαστής Cree Wolfspeed
Περιγραφή E-SERIES 900V, 280 MOHM, G3 SIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 23808 pcs Φύλλο δεδομένων E3M0280090D.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 1.2mA Vgs (Max) +18V, -8V
Τεχνολογία SiCFET (Silicon Carbide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-3
Σειρά Automotive, AEC-Q101, E Κατάσταση RoHS RoHS Compliant
Rds On (Max) @ Id, Vgs 360 mOhm @ 7.5A, 15V Έκλυση ενέργειας (Max) 54W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 150pF @ 600V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 9.5nC @ 15V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 15V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 900V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 900V 11.5A (Tc) 54W (Tc) Through Hole TO-247-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 11.5A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
E3M-VG27
E3M-VG27
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: CONVERGENT NPN CABLE 4 X 1MM
Σε απόθεμα: 237 pcs
Κατεβάστε: E3M-VG27.pdf
RFQ
E3MAUQG
E3MAUQG
Κατασκευαστές: Switchcraft Inc.
Περιγραφή: CONN RCPT 3POS MALE AU INSERT
Σε απόθεμα: 22477 pcs
Κατεβάστε: E3MAUQG.pdf
RFQ
E3M0120090D
E3M0120090D
Κατασκευαστές: Cree Wolfspeed
Περιγραφή: E-SERIES 900V, 120 MOHM, G3 SIC
Σε απόθεμα: 13960 pcs
Κατεβάστε: E3M0120090D.pdf
E3M-VG21
E3M-VG21
Περιγραφή: COLOR MARK W/TEACH NPN HORZ
Σε απόθεμα: 232 pcs
Κατεβάστε: E3M-VG21.pdf
E3MAU
E3MAU
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CONN RCPT MALE XLR 3POS SOLDER
Κατεβάστε: E3MAU.pdf
Περιγραφή: E-SERIES 900V, 65 MOHM, G3 SIC M
Κατεβάστε: E3M0065090D.pdf
E3MB
E3MB
Περιγραφή: CONN RCPT 3POS MALE SLV SLD BLK
Κατεβάστε: E3MB.pdf
E3MBAUSWEL
E3MBAUSWEL
Περιγραφή: CONN RCPT MALE XLR 3POS SCREW
Κατεβάστε:
E3MBAUSW
E3MBAUSW
Κατεβάστε: E3MBAUSW.pdf
E3M-VG26
E3M-VG26
Περιγραφή: COLOR MARK W/TEACH PNP HORZ
Σε απόθεμα: 264 pcs
Κατεβάστε: E3M-VG26.pdf
E3M-VG22
E3M-VG22
Περιγραφή: CONVERGENT PNP CABLE 4 X 1MM
Σε απόθεμα: 246 pcs
Κατεβάστε: E3M-VG22.pdf
E3MBAU
E3MBAU
Κατεβάστε: E3MBAU.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών