8L41-24-001
Coto TechnologyCoto Technology
8L41-24-001 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Coto Technology
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPDT 250MA 24V
Φύλλα δεδομένων: 8L41-24-001.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8L41-24-001
Αριθμός εξαρτήματος 8L41-24-001 Κατασκευαστής Coto Technology
Περιγραφή RELAY REED SPDT 250MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19414 pcs Φύλλο δεδομένων 8L41-24-001.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 100VAC, 100VDC - Max
Σειρά 8L Χρόνος αποδέσμευσης 1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 306-1052
8L4124001
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 1ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 250mA
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2 kOhms πηνίο ισχύος -
πηνίο Τρέχουσα 12.0mA