8L21-12-11
Coto TechnologyCoto Technology
8L21-12-11 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Coto Technology
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 500MA 12V
Φύλλα δεδομένων: 8L21-12-11.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8L21-12-11
Αριθμός εξαρτήματος 8L21-12-11 Κατασκευαστής Coto Technology
Περιγραφή RELAY REED SPST 500MA 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4513 pcs Φύλλο δεδομένων 8L21-12-11.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 200VAC, 200VDC - Max
Σειρά 8L Χρόνος αποδέσμευσης 1ms
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 0.5ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Diode, Electrostatic Shield Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NC (1 Form B)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 500 Ohms πηνίο ισχύος -
πηνίο Τρέχουσα 24.0mA