8L01-24-001
Coto TechnologyCoto Technology
8L01-24-001 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Coto Technology
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 500MA 24V
Φύλλα δεδομένων: 8L01-24-001.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8L01-24-001
Αριθμός εξαρτήματος 8L01-24-001 Κατασκευαστής Coto Technology
Περιγραφή RELAY REED SPST 500MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39948 pcs Φύλλο δεδομένων 8L01-24-001.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 200VAC, 200VDC - Max
Σειρά 8L Χρόνος αποδέσμευσης 0.5ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 306-1027
8L0124001
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 0.5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2.15 kOhms πηνίο ισχύος -
πηνίο Τρέχουσα 11.0mA