ZUS1R50505-A
CoselCosel
ZUS1R50505-A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Φύλλα δεδομένων: ZUS1R50505-A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ZUS1R50505-A
Αριθμός εξαρτήματος ZUS1R50505-A Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 1.5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3997 pcs Φύλλο δεδομένων ZUS1R50505-A.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 500V Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 9V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.08" L x 0.71" W x 0.28" H (27.5mm x 18.0mm x 7.0mm)
Σειρά ZUS Ισχύς (Watts) 1.5W
Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 68%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 300mA 4.5V - 9V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 300mA