SUCS6243R3C-G
CoselCosel
SUCS6243R3C-G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: 1.SUCS6243R3C-G.pdf2.SUCS6243R3C-G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SUCS6243R3C-G
Αριθμός εξαρτήματος SUCS6243R3C-G Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3788 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SUCS6243R3C-G.pdf2.SUCS6243R3C-G.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 500V Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.73" W x 0.28" H (32.6mm x 18.6mm x 7.0mm)
Σειρά SUCS Ισχύς (Watts) 4.5W
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 75%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.35A