SUCS3483R3C-C
CoselCosel
SUCS3483R3C-C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: 1.SUCS3483R3C-C.pdf2.SUCS3483R3C-C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SUCS3483R3C-C
Αριθμός εξαρτήματος SUCS3483R3C-C Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4309 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SUCS3483R3C-C.pdf2.SUCS3483R3C-C.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 500V Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 76V Τύπος Isolated Module, Conformal Coated
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.98" L x 0.61" W x 0.28" H (25.0mm x 15.5mm x 7.0mm)
Σειρά SUCS Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 72%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 36V - 76V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 600mA