SUCS3243R3C-G
CoselCosel
SUCS3243R3C-G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: 1.SUCS3243R3C-G.pdf2.SUCS3243R3C-G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SUCS3243R3C-G
Αριθμός εξαρτήματος SUCS3243R3C-G Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4915 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SUCS3243R3C-G.pdf2.SUCS3243R3C-G.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 500V Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.98" L x 0.61" W x 0.28" H (25.0mm x 15.5mm x 7.0mm)
Σειρά SUCS Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 73%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 600mA